czwartek, 8 maja 2014

Pamiątka I Komunii Świętej - dla Mikołaja

Kolejna pamiątka komunijna  z pudełkiem dla chłopca.

6 komentarzy:

 1. i znowu pięknie,,,,,niestety na warsztatach u Doroty tym razem nie będę, bardzo, bardzo żałuję...miałam nadzieję się z Wami spotkać już mniej anonimowo:) ale niestety termin mi absolutnie nie podpasował, może następnym razem, a tekturki weź - dziewczyny znowu oszaleją, będę czekać na relacje z tworzenia....:) pozdrawiam PS dzięki za odwiedziny i miłe słowa:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może innym razem spotkamy się na warsztatach i razem spędzimy czas. Tekturki zabieram , jakąś małą cześć:) Przypomnę Dorocie o fotkach , co by nie zapomniała.

   Usuń
 2. Gosiu piękny komplecik,świetnie wychodzą Ci kompozycje kwiatowe,mnie kiepsko to wychodzi,jak wycinasz ten środek w pudełku,bo ja chyba nie umiem,albo po prostu mój zielony robal jest za mały do tego typu działań?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Ola, jakoś tak modzę, że samo wychodzi. Co do środków w pudełku, najpierw wycinam w ozdobnym papierze o szerokość 15 x15 cm wykrojnikiem kwadracik , potem robię pudełko i dopasowuje.Następnie wycinam w nim kwadratowy otwór, podklejam od spodu folie z ofertówki i zaklejam kolejnym kwadratem.Powinnaś na swojej maszynce to zrobić:)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne, bardzo lubię takie pudełeczka okienkowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, trochę jest przy nich roboty, ale też lubię tę formę kartki w pudełku.

   Usuń